Të gjitha kategoritë
Kllapa fotovoltaike gjurmuese aktive

Kllapa fotovoltaike gjurmuese aktive


Vendi i origjinës:Shanghai
Certifikim:Standardi OEKO-TEX 100
Sasia minimale Rendit:500kg
Details paketimit:3-8 kg për kuti
Koha për dorëzim:Të negociohet
Kushtet e pagesës:T/T, L/C e parevokueshme.
Aftësia furnizimit:10,000 ton në vit
HETIM
Aplikacion

Kllapa gjurmuese përbëhet nga kllapa PV, bosht rrotullues, mekanizëm rrotullues lëvizës, pajisje për zbulimin e shpejtësisë së erës dhe kontrollues gjurmues. Mund të rrisë prodhimin e energjisë.

Kostoja e kllapa gjurmuese është relativisht e lartë. Aktualisht, ka kryesisht montime gjurmuese me dy boshte, sistem gjurmimi të sheshtë me një aks dhe sistem gjurmimi të prirur me një aks.

1
2
3
4
Degët e Kompanisë
11
Shanxi Xinhuan Powder Metalurgy Co.
22
Shanxi Xinhuan Technology Co.


33
Ningbo Xinhuan Fluoroplastic Products Co.
44
Ningbo Xinhuan Fluoroplastics Products Co.
Kontrollit të Cilësisë
11
22
33
44
Nderimet e kompanisë
1671689092123539
1671689150959057
1671689165244650
1671689182561773
Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM

Kategoritë e nxehta