Të gjitha kategoritë
amortizues

amortizues


Vendi i origjinës:Shanghai
Certifikim:Standardi OEKO-TEX 100
Sasia minimale Rendit:500kg
Details paketimit:3-8 kg për kuti
Koha për dorëzim:Të negociohet
Kushtet e pagesës:T/T, L/C e parevokueshme.
Aftësia furnizimit:10,000 ton në vit
HETIM
Aplikacion

Drejtimi i instalimit: vertikale

Funksioni i produktit: Parandaloni rezonancën e erës, stabilizoni sistemin e gjurmimit

Aplikacion: Gjurmues fotovoltaik, sistem gjurmues diellor, stacion energjie fotovoltaike

Avantazhet e produktit

Hapësirë ​​të gjatë jetës

Lehtë për të instaluar

mirëmbajtjen e lirë

Çmim i arsyeshëm

Dizajn personal

Konfigurime të larmishme

Features produktit

Testimi i përsëritur për përmirësim të vazhdueshëm

Reduktoni në mënyrë efektive dridhjet e erës dhe stabilizoni sistemin e gjurmimit

Nuk ndikon në funksionimin normal të sistemit të gjurmimit dhe forca e amortizimit mund të reagojë shpejt në rast të erës mesatare deri në të fortë.

Standardi ndërkombëtar ISO9001

Sistemi i menaxhimit të cilësisë funksionon sipas standardit ndërkombëtar ISO9001.

Shërbime

Shërbimi me një ndalesë: Integrimi i zhvillimit të produktit, prodhimit dhe shitjes.

24 orë x 7 ditë, përgjigje e shpejtë ndaj pyetjeve të klientëve.


3
4
1
2
Degët e Kompanisë
11
Shanxi Xinhuan Powder Metalurgy Co.
22
Shanxi Xinhuan Technology Co.


33
Ningbo Xinhuan Fluoroplastic Products Co.
44
Ningbo Xinhuan Fluoroplastics Products Co.
Kontrollit të Cilësisë
11
22
33
44
Nderimet e kompanisë
1671689092123539
1671689150959057
1671689165244650
1671689182561773
Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

HETIM

Kategoritë e nxehta